O nás

MP car je nezávislý autoservis obsluhující všechny značky osobních i dodávkových vozidel. Nabízíme komplexní služby v oblasti oprav, údržby a kontrol automobilů. Disponujeme bohatou praxí a zkušenostmi. Na trhu působíme již od roku 1999, jsme stabilní a spolehliví, což potvrzuje zástup loajálních zákazníků, kteří se k nám rádi vracejí.

Dílna MP car se nachází ve Velké Polomi, na hlavním tahu mezi Ostravou a Opavou, je tedy výborně dostupná z obou aglomerací. Provozovna je nadstandardně vybaven. Tým našich mechniků patří mezi špičkové odborníky pod záštitou celorepublikové sítě autorizovaných servisů AutoPROFITEAM. Všichni pracovníci těchto servisů jsou odborně školeni techniky jednotlivých výrobců autodílů.

Staráme se o brzdové systémy, podvozkové části, olejové náplně,  provádíme opravy motorů, výměny olejů, kontroly a servis klimatizací, diagnostiku, seřizování světel, přípravu na STK i měření emisí včetně provedení. Realizujeme opravy po nehodách s možností zapůjčení náhradního vozu. Zabýváme se také garančními prohlídkami bez ztráty záruky. Jsme specialisty v oblasti servisu a specifických přání týkjících se výfukových systémů.

Rádi s vámi zkonzultujeme problémy, které trápí vaše vozidlo a pokud to bude v našich silách poskytneme špičkový servis za bezkonkurenční cenu. Snažíme se zákazníkům vyjít maximálně vstříc, opravy provádíme v nejkratší možném čase s důrazem na důslednost a precizně provedenou práci.

24hr Hotline

777 70 80 90

Tel:
E-mail: info@mpcar.cz

Pracovní doba

Provozní doba

Pondělí / Středa: 7-12 / 13-16
Úterý / Čtvrtek: 7-12 /13-18
Pátek: 7-12

Sobota, neděle, svátky: ZAVŘENO