V oblasti oprav, prodeje a montáží výfukových systémů patří specialisté autoservisu MP car mezi prověřené, stabilní a velmi zkušené odborníky. Nabízíme také sportovní výfuky, ozdobné koncovky, katalyzátory, pružné členy, vlnovce a DPF filtry. Jsme schopni  poskytnout služby v několika cenových kategoriích, abychom plně vyhověli vašim požadavkům.

 

KATEGORIE EKONOMIK

Cenově dostupné výfukové systémy. Při výrobě je používán oboustranně pohliníkovaný plech. Na tyto produkty poskytujeme dvouletou záruku.

 

KATEGORIE STANDARD

Výfukový systém s nadstandardním poměrem cena/kvalita. Jde o nejprodávanější produkty autoservisu MP car v této oblasti. Mají delší životnost a velmi kvalitní výrobní zpracování, díky kterému se jednoduše montují a výborně sedí na jakékoli vozidlo. V této kategorii poskytujeme tříletou záruku. 

 

KATEGORIE ORIGINÁL

Kategorie určená zákazníkům, kteří hledají více než standardní výfuk. Jde o jedinečné produkty pečlivě vybírané z produktových řad předních světových výrobců výfukových systémů dodávajících komponenty světovým automobilovým společnostem.